Паркетна дошка ясен

  • Популярні
  • Спочатку дорожчі
  • Спочатку дешевші
  • Популярні
  • Спочатку дорожчі
  • Спочатку дешевші
Може бути корисно

При оформленні житла, а саме облаштуванні підлоги, люди вибирають між різними типами підлогового покриття. Так, на сучасному ринку їх представлено безліч, відповідно, і вибір зробити складно. Так, паркетна дошка з ясена - вибір багатьох українських покупців. Причин для такої покупки, насправді, безліч.

До них відносяться і висока декоративна цінність породи, і відмінні експлуатаційні характеристики. В цілому, за своїми властивостями ясен дуже схожий на дуб - такий же міцний. А ось за кольором він в рази світліше дуба, та й його структура відрізняється.

Переваги паркетної дошки з ясена

Паркетна дошка ясен, як вже було зазначено раніше, за своїми характеристиками має багато спільного з матеріалом з дуба. Так, до її сильних сторін можна віднести:

  • відмінну стійкість до зовнішніх впливів;
  • високі показники зносостійкості, довговічності;
  • гнучкість і міцність на розрив;
  • стійкість до механічних пошкоджень, агресивних середовищ.

Однак не варто її стелити в місцях, де підвищена волога. Це може привести до її набухання, як результат, до втрати експлуатаційних властивостей.

Не можна не відзначити декоративні властивості такого виду облаштування підлоги. Як правило, колірна гамма даного матеріалу варіюється між жовтувато-білими, бежево-білими, сіро-білими відтінками. Саме тому таку підлогу часто використовують в світлих і ніжних інтер'єрах, де доречні будуть вибілені відтінки.

Якщо ви вибираєте такі ламелі, віддавайте перевагу малюнку і кольору ядра, який нагадує оливкове дерево. При поперечному розрізі всі волокна можуть бути різних кольорів - від білого до коричневого. Нехай вас це не лякає, адже це і є головна "родзинка" паркетної дошки з ясена.

Ціна на паркетну дошку з ясена

Як ви вже змогли помітити, такий вид підлоги може мати досить широкий модельний ряд. Це обумовлено його зовнішнім виглядом, дизайном і характеристиками.

Як правило, ціна на паркетну дошку з ясена виходить саме з цих характеристик. До того ж, на вартість можуть впливати і виробник, місце зростання дерева, спосіб обробки, вид з'єднання ламелей і ін.

Саме тому якщо ви вирішили купити паркетну дошку ясен, важливо вивчити ринок пропозицій. Перш за все, звертайте увагу на властивості планок, їх покриття, зовнішній вигляд. До того ж, у своєму виборі виходьте з інтер'єру приміщення, в якому будете класти такий натуральний матеріал. Вартість не повинна бути підозріло малою, адже це може свідчити про низьку якість товару.

Де купити паркетну дошку з ясена

Якщо ви вирішили купити натуральне підлогове покриття, пропонуємо вам ознайомитися з сайтом Holz. У цьому розділі ви знайдете матеріал, який гармонійно буде виглядати в будь-якому інтер'єрі, при цьому не порушуючи його стилістичної концепції.

В інтернет-магазині представлені товари виключно провідних виробників - Barlinek, Kahrs і ін. Наша ціна більш ніж лояльна. Це обумовлено тим, що ми співпрацюємо з брендами безпосередньо - без посередників. Відповідно, наші клієнти з України не переплачують за товар.

У спеціальному розділі на сайті ви можете ознайомитися з відгуками покупців, які діляться своїм досвідом партнерства з нами. Ми впевнені, вам буде це цікаво.

А якщо ви хочете побачити товар наживо, пропонуємо відвідати наш магазин в Києві.