Переваги та недоліки фарбованих дверей. Поради щодо вибору

Не так давно міжкімнатні дверіу багатьох асоціювалися з безликим елементом інтер'єру. Сьогодні ситуація змінилася докорінно – все більш популярними стають фарбовані моделі. Різноманіття кольорів і фактур дозволяє підібрати двері під будь-яке інтер'єрне рішення.

Але при їх виборі необхідно приділяти особливу увагу деталям, які характеризують виріб і визначають довговічність. Про те які фактори є вирішальними, ми розповімо в цій статті.

фарбовані двері

Зміст

 1. Міжкімнатні фарбовані двері в дизайні
 2. Переваги фарбованих дверей
 3. Недоліки фарбованих дверей
 4. Нюанси, на які варто звернути увагу при виборі фарбованих дверей

Міжкімнатні фарбовані двері в дизайні

Сучасні технології фарбування дозволяють отримати незвичайні ефекти на дверних полотнах – перламутр, металік і інші. Яскраві кольори і нестандартні дизайнерські рішення гармонійно впишуться в різний дизайн – класика, модерн, хай-тек і т.д.

Для любителів мінімалізму і класики в дизайні підійдуть білі фарбовані двері. Завдяки універсальності їх можна комбінувати з різним кольором стін і меблями.

білі фарбовані двері

У разі, коли полотно з'єднує два приміщення з абсолютно різними дизайнерськими рішеннями, вибирайте нестандартні фарбовані двері, де внутрішня і зовнішня сторони пофарбовані в різні кольори. Яскраві наклейки та фото мультиплікаційних героїв будуть доречні для дитячої кімнати.

пофарбовані двері

Новий напрямок в дизайні – продовження настінного декорованого малюнка на полотно двері. У цих випадках популярність придбали двері прихованого монтажу під фарбування. Вони встановлюються в рівень зі стіною, не мають виступаючих елементів.

міжкімнатні фарбовані двері

В асортименті салонів Holz представлені і ексклюзивні моделі, які відрізняються незвичайним фрезеруванням. Завдяки такій технології фарбовані двері з МДФ набувають оригінальну форму і відрізняються незвичайними малюнками.

Деякі виробники надають можливість вибрати будь-який з тисячі кольорів по каталогу RAL, тому ваші міжкімнатні двері можуть бути навіть таких відтінків, як золото і срібло, фуксія або лайм. Це справжня знахідка для тих, хто задумав свій інтер'єр в стилі поп-арт, авангард або кітч.

Переваги фарбованих дверей

Крім того, що пофарбовані полотна славляться стильним дизайном, наявність лакофарбового покриття обумовлює ряд інших відмінних переваг:

 • Стійкість до підвищеної вологості. Зовнішнє покриття не дозволяє поверхні вбирати воду і деформуватися від перепадів вологості. Моделі підходять для установки в кухнях і ванних кімнатах.
 • Міцність. Фінішна обробка захищає конструкції від пошкоджень, робить поверхню більш щільною.
 • Екологічність. Як тільки фарба висохла на полотні, вона не представляє ніякої загрози для здоров'я мешканців.
 • Практичність. Легко видаляються забруднення, поверхня не боїться миючих розчинів і дезінфекції. Лакофарбовий шар не дає неприємним запахам вбиратися в конструкцію.

Недоліки фарбованих дверей

До числа недоліків забарвлених міжкімнатних дверей відносять якість лакофарбового покриття. Не всі виробники використовують перевірені матеріали для фарбування. Тому поверхня не має бажаний рівень стійкості і довговічності. Алкідні емалі і нітрофарби можуть стати причиною поганого самопочуття. Ми не продаємо такі двері, їх в нашому асортименті ви не знайдете.

Роблячи вибір, віддавайте перевагу моделям пофарбованим емаллю або лаком. Ці фарби не мають недоліків. Недоліки можуть бути обумовлені тільки матеріалом двері і якістю її фарбування.

Ще один недолік виділяють окремі покупці вважаючи, що лаконічний стиль – занадто простий варіант.

При своєму наборі переваг, мінуси є не такими значними. До того ж описані недоліки виправдовує їх демократична ціна. Вибирайте перевіреного виробника і ви не знайдете недоліків.

Нюанси, на які варто звернути увагу при виборі фарбованих дверей

фарбовані двері

Перед покупкою необхідно приділити увагу наступним важливим критеріям:

 • матеріал виготовлення;
 • наявність або відсутність запаху фарби;
 • спосіб нанесення лакофарбового покриття.

Матеріал виробництва

Експлуатаційні особливості сучасних фарбованих дверей визначає матеріал виготовлення. Фарба може наноситися на МДФ, шпон або масив дерева. Це, в свою чергу, визначає, буде видно структуру деревини після фарбування чи ні.

Якщо фарба наноситься на шпон або на певний масив – структура деревини видна. В іншому випадку – ні. Фарбовані двері МДФ мають рівномірну і ідеально рівну поверхню.

Запах пофарбованого полотна

При використанні полотен для житлових приміщень важливою вимогою є відсутність стороннього запаху фарби. Якщо виробники застосовують низькоякісне лакофарбове покриття, його запах довго тримається на поверхні полотна, створюючи дискомфорт для мешканців.

Лакофарбове покриття

Естетичність конструкцій безпосередньо залежить від виду покриття. Для цих цілей застосовують: емаль, лак або фарбу.

Бездоганний стиль конструкції надає двохкомпонентне емалеве покриття. Емалі абсолютно не схожі на традиційні масляні фарби. На дверях, пофарбованих емаллю, з роками експлуатації не утворюються тріщини. Вони мають ідеально рівну і гладку поверхню, мають підвищену міцність.

Найкращим чином підкреслити фактуру деревини дверного полотна здатний лак. Таке покриття практично позбавлене запаху і повністю безпечно. Лак легко наноситься на поверхню і надає свіжий вигляд.

Використовуючи спільно з лаком різні просочення на основі масел, можна домогтися зміни початкового кольору, зробити полотно більш стійким до впливу вологи. Якщо виробник економить і використовує дешевий лак, можливі помутніння, патьоки або сторонній хімічний запах.

Необхідно уважно оглянути як нанесена фарба на торці дверей, на малюнки фрезеровок, на з'єднання накладок, фільонок, якщо такі є на полотні. Це ті слабкі місця, які проявляються, якщо фарбування неякісне.

міжкімнатні пофарбовані двері

Виробники, з якими співпрацює інтернет-магазин Holz, особливу увагу приділяють питанню фарбування. Вони використовують фарбувальні камери, в яких лак і фарба наносяться автоматично не тільки на полотно, але і на всі суміжні лінії. Такий підхід виключає наявність дефектів фарбування покриття.

Камери фарбування забезпечені системою вентиляції і пилевидалення для запобігання осіданню механічних частинок на полотна. Окремо взяті елементи конструкцій фарбуються вручну. Тому товари, представлені в салонах Holz, мають рівномірне фарбування без вад.

Бренди - виробники

Від виробника залежить довговічність і надійність дверних конструкцій. Імениті бренди отримали своє визнання на рахунок натуральності, міцності виробів і фарбування, а також безпеки для здоров'я людини.

Стилістичне оформлення приміщень

Незважаючи на те, що пофарбовані моделі можна гармонійно вписати в будь-який інтер'єр, краще все ж дотримуватися єдиної концепції. Тим більше, що сучасні виробники фарбованих дверей пропонують оригінальні моделі з незвичайним фрезеруванням, нестандартними орнаментами і поєднанням кольорів .

В інтернет-магазині Holz запропоновані вироби, створені на інноваційному обладнанні відповідно до новітніх технологій виробництва. У каталозі продукції нашого сайту можна підібрати міжкімнатні вироби будь-якого відтінку, розміру і типу конструкції.

Якщо запропоновані моделі не підходять під стиль вашого інтер'єру, замовте двері за індивідуальним дизайном. Завдяки великому колористичному вибору в життя легко втілюються авторські задумки.