Ремонтний комплект Quick-Step Repair Kit

Вартість
2 009 грн

Ціну та терміни постачання запитуйте у менеджера салону або колл-центру

Воскові олівці застосовуються для заповнення подряпин на поверхні ламінованої або паркетної дошки. У наборі 7 базових кольорів, при змішуванні яких виходить необхідний відтінок під колір вашого підлогового покриття. Паяльний інструмент використовується для нагрівання воскової крейди і змішання кількох кольорів для отримання необхідного відтінку. Пластиковий шпатель допоможе точково заповнити пошкоджений елемент і видалити надлишки воску. Серветками роблять заключне шліфування поверхні дошки.

Ремонтний комплект Quick-Step Repair Kit - універсальний набір для реставрації ламінату та паркету, дозволяє без зусиль усунути незначні пошкодження і відтворити колір.

В набір входять: паяльник - 1 шт., шпатель - 1 шт., воскові крейди - 7 шт., серветка для очищення - 1 шт., ерветка для шліфування - 1 шт.

Рекомендуємо до перегляду відео про використання Quick-Step Repair Kit.

Характеристики

Артикул: Repair_Kit

Бренд Quick Step


Країна Виробник Бельгія


Відгук Ремонтний комплект Quick-Step Repair Kit

Евгений

20 грудня 2021 р.
Используем уже более года, так как в доме животные. Незаменимый набор, если хотите чтобы ламинат выглядел идеально. Если у вас ковры. то можно не заморачиваться.

Кирилл

9 грудня 2021 р.
Хороший ремонтный комплект, только нужна сноровка для пользования этим набором. Сперва конечно немного напортачили сами. Потом идеально заделали повреждение на ламинате.

Константин

17 серпня 2021 р.
Це дійсно універсальний набір для ламінату та паркету, дозволяє усунути незначні пошкодження і відтворити колір. Тим паче, що виготовляється на Квік Степ, який є одним із лідерів виробництва ламінату.

Павло

11 серпня 2021 р.
Самостійно за допомогою цього комплекту відремонтував пошкоджений ламінат. Були не глибокі подряпини, вийщло суперово. Рекомендую.
  1 зірка 2 зірки 3 зірки 4 зірки 5 зірок
Якiсть