Ремонтний комплект Quick-Step Repair Kit

Телефон кол-центру:
Дізнайтесь адресу салону у вашому місті:
вул. Новокостянтинівська, 2-А
вул. Кільцева дорога, 110, ТЦ Аракс, 1 й поверх
Петропавлівська Борщагівка, вул. Петропавлівська, 6, ТЦ 4Room, 2й поверх
вул. Булаховського, 4 (Агромат)
вул. Дніпровська Набережна, 15-К (ЖК Great)
Вартість
2 512 грн

Ціну та терміни постачання запитуйте у менеджера салону або колл-центру

Воскові олівці застосовуються для заповнення подряпин на поверхні ламінованої або паркетної дошки. У наборі 7 базових кольорів, при змішуванні яких виходить необхідний відтінок під колір вашого підлогового покриття. Паяльний інструмент використовується для нагрівання воскової крейди і змішання кількох кольорів для отримання необхідного відтінку. Пластиковий шпатель допоможе точково заповнити пошкоджений елемент і видалити надлишки воску. Серветками роблять заключне шліфування поверхні дошки.

Ремонтний комплект Quick-Step Repair Kit - універсальний набір для реставрації ламінату та паркету, дозволяє без зусиль усунути незначні пошкодження і відтворити колір.

В набір входять: паяльник - 1 шт., шпатель - 1 шт., воскові крейди - 7 шт., серветка для очищення - 1 шт., ерветка для шліфування - 1 шт.

Рекомендуємо до перегляду відео про використання Quick-Step Repair Kit.

Характеристики

Артикул: Repair_Kit

Бренд Quick Step


Країна Виробник Бельгія


Відгук Ремонтний комплект Quick-Step Repair Kit

Светлана

31 серпня 2022 р.
Классная штука, однозначно нужно покупать, у кого дети или животные дома.

Святослав

28 серпня 2022 р.
Сколько уже дома заделали повреждений на ламинате, так нужно было бы разбирать и делать частичную замену. Рекомендую.

Станислав

28 липня 2022 р.
Классный комплект, подходит для разных цветов и оттенков ламината, в доме несколько разных, отремонтировали все. Достойная вещь.

Игорь

24 липня 2022 р.
Ремонтным комплектом заделали мелкие царапины на ламинате, теперь снова выглядит как новый. Однозначно рекомендую к покупке.

Евгений

20 грудня 2021 р.
Используем уже более года, так как в доме животные. Незаменимый набор, если хотите чтобы ламинат выглядел идеально. Если у вас ковры. то можно не заморачиваться.

Кирилл

9 грудня 2021 р.
Хороший ремонтный комплект, только нужна сноровка для пользования этим набором. Сперва конечно немного напортачили сами. Потом идеально заделали повреждение на ламинате.

Константин

17 серпня 2021 р.
Це дійсно універсальний набір для ламінату та паркету, дозволяє усунути незначні пошкодження і відтворити колір. Тим паче, що виготовляється на Квік Степ, який є одним із лідерів виробництва ламінату.

Павло

11 серпня 2021 р.
Самостійно за допомогою цього комплекту відремонтував пошкоджений ламінат. Були не глибокі подряпини, вийщло суперово. Рекомендую.
  1 зірка 2 зірки 3 зірки 4 зірки 5 зірок
Якiсть
Виберіть бажану мову сайту