Ручки для дверей в Рівному

 • Популярні
 • Спочатку дорожчі
 • Спочатку дешевші
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. ...
 5. 40
 • Популярні
 • Спочатку дорожчі
 • Спочатку дешевші
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. ...
 5. 40

Дверні ручки — відгуки користувачів

Павло

11 вересня 2023 р.
Дуже якісна ручка, рекомендую до придбання

Денис

9 вересня 2023 р.
Моя нова дверна ручка виглядає дуже елегантно. Вона має зручну форму і приємну текстуру. Легко встановлюється і функціонує добре. Дуже задоволений покупкою.

Олег

9 вересня 2023 р.
Обрав цю дверну ручку через її стильний дизайн і функціональність. Вона не тільки додає естетики моїм дверям, але й дуже зручна в користуванні. Раджу цю модель

Максим

9 вересня 2023 р.
Задоволений покупкою цієї дверної ручки. Вона надійна, має якісний замок і добре тримається в руці. Виглядає сучасно і відмінно підходить для моїх дверей.

Василь

9 вересня 2023 р.
Купив дверну ручку цієї фірми і дуже задоволений. Вона працює легко і безшумно. Матеріал виглядає якісним, і ручка додає стиль до моїх дверей. Рекомендую

Лана

8 вересня 2023 р.
Ця дверна ручка - справжній хіт! Вона виглядає сучасно і має високу якість виготовлення. Мій будинок виглядає краще завдяки цій ручці

Ірина

8 вересня 2023 р.
Моя нова дверна ручка просто чудова! Легко встановлюється і працює бездоганно. Вона стала гарним доповненням до мого інтер'єру і зробила велику різницю у вигляді моїх дверей.

Максим

8 вересня 2023 р.
Вона дуже зручна в експлуатації і має стильний сучасний дизайн. Крім того, вона легко встановлюється і досить міцна. Надзвичайно задоволений цією покупкою!

Марина

19 серпня 2023 р.
Товаром довольны, да и впечатления от магазина осталось хорошее. Персонал помог подобрать оптимальный по деньгам и качеству вариант.
Виберіть бажану мову сайту