Паркетна дошка з фаскою

  • Популярні
  • Спочатку дорожчі
  • Спочатку дешевші
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. ...
  5. 9
  • Популярні
  • Спочатку дорожчі
  • Спочатку дешевші
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. ...
  5. 9
Може бути корисно

Паркетна дошка з фаскою є паркетом, що має спеціальне скошене зрізання (фаску) по периметру кожної дошки. Фаска створює візуальний ефект поділу між дошками, додаючи глибину та рельєфність підлоги. Це допомагає надати приміщенню елегантного та стильного вигляду.

Переваги паркетної дошки з фаскою

Вибираючи паркетну дошку із фаскою, варто звернути увагу на її розмір, відтінок, щоб підібрати оптимальний варіант для інтер'єру кімнати.

Фаска може бути виконана у різних варіантах:

  • 2V (двостороння фаска);
  • з усіх боків – 4V (чотиристороння фаска).

Вибір залежить від переваг та вимог до дизайну.

Найчастіше зустрічаються паркетні дошки із чотиристоронньою фаскою 4-V. Рідше можна зустріти моделі зі зрізом вздовж планок з довгого боку, тобто. з двосторонньою фаскою 2V.

Подібна конструкція дає вам такі переваги:

  • Зносостійкість: фаска допомагає знизити тертя між деталями паркету, особливо у місцях із високим навантаженням. Це робить таку дошку більш міцною та довговічною, особливо в приміщеннях з великою прохідністю.
  • Компенсація нерівностей основи: фаски допомагають зрівняти незначні нерівності основи. Це дозволяє отримати гладку поверхню, вільну від скрипу та неприємних відчуттів при ходьбі.
  • Естетичність: фаски надають підлозі естетичної привабливості. Вони можуть приховати дефекти зрізів і створити більш акуратний та рівний вигляд. Фаски також візуально подовжують приміщення, роблячи його більш просторим та елегантним.
  • Стабільність зазорів: поглиблення фасок допомагають компенсувати природні розширення та стискування, викликані коливаннями температури та вологості у приміщенні. Це зберігає оптимальну відстань між дошками, запобігаючи їх деформації.

Всупереч поширеній думці, паркетна дошка без фаски має такі ж характеристики міцності та вологостійкості. Вони залежать від якості та фізичних характеристик деревини, а не від наявності фаски.

Як правильно вибрати паркетну дошку з фаскою?

Підбір внутрішнього оздоблення завжди починається з дизайну. Щоб паркетна дошка з фаскою гармонійно виглядала у вашому інтер'єрі, зверніть увагу на такі особливості:

  • колір – натуральній деревині можна надати будь-який відтінок за допомогою тонуючих засобів;
  • тип покриття – лак дає яскравий глянець, тоді як масло-віск дозволяє отримати приємний приглушений блиск;
  • селекцію деревини – "селект" означає максимальну однорідність, "натур" допускає різноманітність фактур, а "рустик" поставляється з сучками та іншими природними ресурсами, що створюють відчуття затишної простоти;
  • конструкцію – односмугові моделі коштують дорожче, але створюють красиву однорідну поверхню з мінімальною кількістю швів. Двосмугові та трисмугові варіанти дозволяють створити складний малюнок з різноманітними відтінками.

Перш ніж купити паркетну дошку з фаскою, потрібно уточнити спосіб її укладання. Найбільш популярний монтаж по прямій, який дозволяє створювати різні ефекти – дошки можна розміщувати в розбіжність, зі зміщенням в 1/2, в 1/3, по діагоналі та іншими способами. Існує також паркетна дошка, призначена для укладання «ялинкою».

Паркет англійська ялинка має правильну прямокутну форму – при монтажі торці розміщуються в шаховому порядку, утворюючи зигзагоподібний шов. У дощок для «французької ялинки» краї спиляні, що дозволяє отримати довгий прямий стик.

Де купити паркетну дошку з фаскою в Україні?

Підлогу від знаменитих брендів можна замовити в інтернет-магазині Holz.ua. Сайт пропонує зручний каталог, що дозволяє відсортувати товари за ціною та основними характеристиками. Якщо виникнуть питання щодо асортименту, доставки, оплати та інших нюансів покупки, зверніться до менеджерів компанії за телефоном +38 (050) 433-80-38 або +38 (098) 540-51-15.

Клієнтам, які хочуть подивитися на покриття для підлоги "наживо" і порівняти різні варіанти, варто відвідати найближчий салон Holz. Вони розташовані у більшості великих міст України – у Києві, Харкові, Рівному, Дніпрі, Одесі, Львові, Івано-Франківську, Луцьку, Ужгороді, Хмельницькому та Тернополі.