Комфорт і затишок в оселі обумовлює правильна організація простору. Для грамотної оптимізації вільного місця в кімнатах розроблені нові механізми відкриття дверей. Вони допомагають не тільки заощадити необхідну площу, а й відкривають необмежені можливості перед дизайнерами.

При покупці міжкімнатних дверей врахуйте основні характеристики, переваги і мінуси кожної окремої системи відкривання дверей.

Зміст

  1. Які бувають системи відкривання дверей? Особливості їх механізмів
  1. Системи відкривання дверей – підведемо підсумки

Які бувають системи відкривання дверей? Особливості їх механізмів

Найбільш затребуваними в житлових і комерційних приміщеннях стали наступні системи відкривання міжкімнатних дверей:

  • Купе;
  • Книжка;
  • Ergon;
  • Inside;
  • Magic.

Система купе

Сьогодні купе є одними з найбільш звичних і відомих версій. Принцип їх функціонування полягає в ковзанні уздовж стіни. При цьому купе можуть мати одне або два полотна, які розташовуються усередині отвору або уздовж стіни.

  • У першому випадку полотно фіксується до направляючої, яка знаходиться вгорі прорізу.
  • У виробів, які будуть рухатися уздовж стіни, полотно фіксується до настінної направляючої. Верхнє кріплення можна обіграти елементами декору і нестандартними карнизами.

Незалежно від місця розташування полотна, головні переваги купе – компактність і порівняно невисока ціна.

Вироби заслужено отримали популярність в невеликих квартирах, і з легкістю витіснили звичні розпашні рішення. Їх установка дозволяє максимально заощадити простір.

Купе часто монтують в вузьких коридорах, коморах, гардеробних. Такий варіант стане справжнім порятунком в оселях з невдалим плануванням, де стандартна конструкція своїм відкриттям перекриває прохід в сусіднє приміщення або псує інтер'єр житла.

Книжка

За популярністю не поступається традиційним моделям. Вона також представляє сегмент продукції з демократичною ціною.

Конструктивно книжка складається з 2 частин, які при відкритті складаються між собою і зсуваються в одну сторону.

Елементи книжки скріплені один з одним за допомогою петель. Одна зі стулок книжки фіксується на верхньому і нижньому шарнірах. Така особливість надає корпусу стабільність і міцність.

На другий стулці кріпиться ролик, який рухається по направляючій усередині отвору.

За допомогою системи книжка можна реалізувати безліч незвичайних дизайнерських рішень з облаштування житла. Сучасні виробники випускають універсальні одностулкові книжки, які здатні складатися як в ліву, так і в праву сторону.

Ergon

Системи відкривання міжкімнатних дверей Ergon – інновація в сфері дверного виробництва. Конструкція являє собою поворотно-зсувний механізм. До відкриття такої моделі варто призвичаїтися. Вона вимагає трохи відступити назад при відкриванні на себе. Це слід робити, щоб запобігти зіткненням із стулкою. При відкритті центр полотна притискається до однієї зі сторін отвору.

Ergon варто вибрати для тісних і вузьких приміщень. Він економить простір кімнати і зменшує місце, яке необхідно для відкривання класичної розпашної моделі в два рази. Виробники зробили функціонал двостороннім – штовхати від себе полотно можна, заходячи з будь-якого боку кімнати.

Роторна система відкривання дверей – оптимальне рішення для функціональних приміщень, в яких немає нічого зайвого. Завдяки Ergon економиться площа кімнати, з'являються численні варіанти розміщення меблів.

Inside

При відкритті полотно зміщується в отвір, тим самим заощаджуючи житловий простір. Система Inside особливо підходить оселям з товстими стінами.

Варіанти Інсайд виглядають нестандартно і дозволяють з легкістю вирішити конфлікт двох дверей по сусідству в вузьких коридорах і кімнатах. У Holz двері з системою відкривання Inside можуть бути виконані з дерева, пластика, скла.

Magic

Для цінителів мінімалізму системи відкриття міжкімнатних дверей Magic – кращий варіант. Вони розроблені для розсувних конструкцій, що ковзають по стіні.

Полотно не вимагає для закріплення установки профілю, коробки або дерев'яних брусків. Така особливість забезпечує компактність і лаконічність. Весь основний функціонал прихований за полотном. Профіль фіксується безпосередньо на дверну конструкцію.

Ціна дверей з системою відкривання Magic на порядок вище аналогічних моделей.

Виріб рухається тихо і плавно за допомогою коліщаток з підшипниками. З продукцією Magic можна назавжди забути звуки грюкання, уникнути травм пальців.

Системи відкривання дверей – підведемо підсумки

Кожен з представлених механізмів відкриття спрямований на розширення простору і максимальне його задіяння в щоденному побуті . Вироби з різними варіантами функціонування запропоновані в каталозі магазина Holz.

Які бувають системи відкривання дверей і які з них краще підійдуть конкретній оселі, підкажуть консультанти сайту. Салон дверей Holz зібрав асортимент новітніх розробок і тенденцій в сфері виготовлення міжкімнатних моделей. В каталозі знайдуться вироби з різних країн. Більший сегмент займає продукція виробництва України.

Для любителів класичних рішень підійде тип купе або книжка. Для тих, хто не боїться експериментувати з інтер'єром, слід придивитися до сучасних версій – Inside, Magic, Ergon.

У порівнянні з іншими моделями вироби купе і книжка мають більшу громіздкість і кількість складових. У цій продукції обов'язково присутня коробка.

Найбільш компактним і простим рішенням для сучасного інтер'єру стануть механізми Magic. Вони створюють ілюзію того, що полотно ширяє в повітрі.

Всі зазначені системи відкривання дверей є частиною комплектацій виробів, запропонованих в інтернет-магазині Holz. Щодо своїх вимог і побажань ви можете вибрати і замовити оптимальний варіант для свого житла.