Ламінат KronoSpan (Кроноспан)

 • Популярні
 • Спочатку дорожчі
 • Спочатку дешевші
 • Популярні
 • Спочатку дорожчі
 • Спочатку дешевші
Може бути корисно

Ламінат Kronospan: швейцарський символ якості та престижу

Якщо шукаєте надійний ламінат, зверніть увагу на Кроношпан. У магазинах Holz представлений бренд Kronostep, який виготовляє цей виробник на заводах у Польщі.

Особливості бренду Kronospan

Марка належить швейцарському концерну Swiss Krono Group. Сам бренд був заснований у 1966 році у місті Менцнау (Швейцарія). Зараз Kronospan – це група підприємств, яка займає лідируючі позиції з виробництва та збуту деревних плит у Європі. Загалом компанія має 29 виробничих потужностей, розташованих у 24 країнах світу. Щорічно вона випускає понад 17 млн кв. м ламінату.

Сертифікати на ламінат Кроноспан

Швейцарський бренд має безліч сертифікатів і нагород, що підтверджують якість його продукції:

 1. ISO 9001. Підтверджує, що на підприємстві впроваджено та функціонує система управління якістю, що відповідає міжнародним стандартам (гарантує високу якість продукції незалежно від зовнішніх чи внутрішніх умов).

 1. ISO 45001. Свідчить, що у компанії функціонує система менеджменту охорони здоров'я та безпеки праці, яка мінімізує нещасні випадки на виробництві чи захворювання працівників, пов'язані з роботою.

 1. ISO 14001. Підтверджує впровадження та функціонування системи екологічного менеджменту світового рівня (тобто відповідальну громадянську позицію виробника та його турботу про екологію).

 1. ISO 50001. Свідчить про впровадження системи енергетичного управління для ефективного використання енергії (для спрощення інтеграції заходів енергоефективності при управлінні якістю).

 1. FSC. Підтверджує якість сировини для заготівель ламінату. Свідчить про те, що компанія дбайливо ставиться до багатства лісових угідь Швейцарії, робить свій внесок у цю справу і не використовує хворі чи рідкісні породи деревини для виготовлення продукції.

Також компанія має сертифікат Swiss Label, що підтверджує високу швейцарську якість продукції. Товари перевіряються дуже строго, за багатьма критеріями. Якщо хоч один із тестів не пройдено – сертифікат не видається.

Переваги ламінату Kronospan

Ламінат Kronospan імітує колір та поверхню натурального дерева, виглядає дорого та привабливо. Виготовляють його в різних колірних рішеннях: світлі тони допомагають візуально збільшити простір, темні створити домашній затишок і комфорт.

Інші переваги ламінату фірми Kronospan:

 1. Натуральність. На 90% складається із екологічної деревини.
 2. Міцність. Стійкий до ударів, подряпин, тертя, витримує різні типи навантажень (наприклад, важка шафа).
 3. Стійкість та довговічність. Побутова гарантія – 20 років.
 4. Вогнетривкість. Завдяки спеціальному просоченню важко спалахує і погано горить під впливом вогню.
 5. Світлостійкість. Не вицвітає на сонці (захист від УФ-променів).
 6. Вологостійкість. Підходить для укладання в приміщеннях з підвищеною вологістю (на кухні, у передпокої), у ванній кімнаті і навіть у лазні.
 7. Антиалергенність.
 8. Універсальність. Можна укладати у будь-яких приміщеннях.
 9. Теплопровідні властивості. Підходить для системи «тепла підлога».
 10. Різноманітність декорів. Кожна планка має унікальну деревну структуру (повторюється не частіше 1 разу на 50 панелей).
 11. Простий монтаж. Легко та просто укладається за рахунок систем Twin-Clic-System та 1clic2go-System.

Купити ламінат Kronospan у магазині Holz

В інтернет-магазині Holz ви можете замовити ламінат Кроношпан 2 колекцій:

 • Kronostep;
 • Kronostep MO.RE.

Вивчайте асортимент, порівнюйте ціни та робіть вибір. За потреби звертайтеся за допомогою до наших консультантів – вони допоможуть підібрати ідеальне рішення для вашої кімнати.

Придбати ламінат Kronospan ви можете через сайт з доставкою в будь-яке місто України. Або відвідавши магазин Holz у вашому місті. У нас відкриті салони у 11 містах: Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Луцьку, Хмельницькому, Ужгороді, Тернополі. При покупці ламінату в магазині Holz отримуєте професійну допомогу експертів у виборі, також можете додатково замовити доставку продукції та її укладання.

На всі товари ми маємо офіційну гарантію якості. Оплачувати замовлену продукцію можете готівкою, банківською карткою, за безготівковим розрахунком або через термінал самообслуговування.

Якщо у вас залишилися питання – дзвоніть за телефонами (098) 540-51-15, (050) 433-80-38. Або залиште заявку на сайті, ми передзвонимо і обговоримо всі моменти, що вас цікавлять.

Виберіть бажану мову сайту