Вінілова підлога Barlinek SPC LVT Next Step City Mist

Ціна м²
1 288 грн
Виклик замірника

Терміни постачання запитуйте у менеджера салону або колл-центру

Barlinek – польська компанія з багаторічними традиціями та світовий лідер із виробництва дерев'яних підлог. Ми знаємо все про натуральні підлоги. Тому сучасні вінілові підлоги надихнуті природою. Саме природа та навколишній світ задають характер колекції. Next Step – це ідеальне поєднання довговічності та міцності, а також кольори та структури натуральної деревини.

Перевагою сучасної вінілової підлоги Barlinek є висока стійкість до інтенсивних навантажень.

Завдяки захисному, стійкому до подряпин та антистатичному покриттю панелей DIAMOND SHIELD, підлога Next Step вважається найбільш довговічною на ринку. Основа DENSCORE™, що не містить шкідливих для здоров'я фталатів та важких металів, забезпечує стабільність підлоги та відсутність деформацій під впливом температури.

Мінеральна основа DENSCORE™ відповідає за дуже високі параметри теплопровідності, завдяки чому вінілові підлоги Next Step можуть використовуватися як із системами теплої підлоги, так і системами охолодження.

Вінілова підлога Next Step виготовлена ​​на 100% з гідрофобних матеріалів, не схильних до впливу вологи, а замок, що з'єднує панелі, є водонепроникним. Завдяки цьому підлоги Next Step ідеально підходять для таких приміщень, як кухня, ванна кімната та коридор. Двотижневе випробування на дію води не спричинило жодних змін у структурі панелей – їх технічні параметри залишилися незмінними.

Розмір планки 1523х228,6x4,5 мм

В упаковці 2,785 м2

Важливо

Для правильного підрахунку необхідної вам площі підлогового покриття не забудьте до площі вашого приміщення додати 5% на "підрізування" при прямому укладанні і 10% при діагональному укладанні.

Характеристики

Артикул: 1V50000010

Товщина панелі, мм 4,5


Клас 33


Фаска Є


Кількість фасок 4


Вологостійкість Водостійкий


Укладання на теплу підлогу Так


Тип вінілу Замковий


Колір Сірий


Дизайн 1-но смуговий


Гарантія (від виробника) побутова 25 років


Гарантія (від виробника) комерційна 7 років


Колекція Next Step


Бренд Barlinek


Країна Виробник Бельгія


Відгук Вінілова підлога Barlinek SPC LVT Next Step City Mist

  1 зірка 2 зірки 3 зірки 4 зірки 5 зірок
Якiсть