Другі вхідні двері: як забезпечити тепло і шумоізоляцію в будинку

Коли справа стосується додаткової звукоізоляції, збереження тепла і естетичної складової, багато власників квартир і будинків набувають другі вхідні двері. У більшості випадків, вони відмінно справляються з подібними практичними цілями, а також виконують функцію додаткової безпеки.

Крім звукоізоляції і збереження тепла, другі двері в квартиру допомагають вирішити проблему проникнення неприємних запахів. Завдяки посиленому повітряному прошарку, двері не будуть пропускати запахи з сходової клітки до вас в квартиру. Однак давайте розберемо всі переваги других дверей по порядку.

Навіщо потрібні другі вхідні двері в квартиру?

Якщо ви до цих пір не вирішили чи потрібні другі вхідні двері в квартиру, варто задуматися про її переваги. Можливо, саме установка таких дверей допоможе вирішити такі типові проблеми, як сторонній шум і нестача тепла.

Крім цього:

 • У разі спроби проникнути в будинок, вона створить ще один бар'єр для зломщиків;
 • Установка других дверей дозволить створити інтер'єр передпокою, що гармонує з іншою частиною житлового простору;
 • Другі вхідні двері відмінно справляються зі стороннім шумом з під'їзду.

Другі вхідні двері в будинок

Другі вхідні металеві двері для приватного будинку є невід'ємним атрибутом безпеки. Адже двері не захищаються додатковим приміщенням як у випадку з сходовим майданчиком. Таким чином, вхідні двері стикаються з різними погодними умовами, а також стають більш доступними для сторонніх.

Встановлюючи ще одні вхідні двері, власники залишають гармонійний інтер'єр всередині приміщення, при цьому створюють додатковий захист зовні. До того ж, за рахунок повітряного прошарку, можна уникнути протягу з входу.

Шумоізоляція і теплоізоляція

Однією з причин установки ще одних дверей є бажання забезпечити квартиру додатковою шумоізоляцією і теплоізоляцією. Другі вхідні дерев'яні двері в квартиру з легкістю можуть впоратися з такими завданнями, адже при установці конструкції створюється прошарок повітря, затиснутий між двома дверима. Таким чином звукова хвиля гаситься, а шум в меншій мірі проникає в приміщення.

Якщо говорити про теплоізоляцію, тут перші вхідні двері відмінно акумулюють холодне повітря, при цьому не пропускають сторонні запахи з під'їзду.

Другі вхідні двері в квартиру захистять від сторонніх

Навіть найміцніший матеріал вхідних дверей може не витримати наполегливого виламування, але другі вхідні двері цілком можуть перешкодити планам небажаних "гостей". А щоб істотно збільшити рівень безпеки, рекомендуємо встановити на двері міцні і надійні замки.

Створіть єдиний, гармонійний інтер'єр в усій квартирі

Коли справа стосується вибору перших вхідних дверей, всі думки зосереджені на міцності, безпеці та якості. Такі двері повинні служити захистом квартири або будинку, тому її зовнішній вигляд не є головною характеристикою. Якщо говорити про другі двері, то тут можна зробити акцент на її дизайні.

Фахівці зі створення інтер'єрів радять встановлювати однакові по стилю міжкімнатні двері, щоб створювалося враження гармонійної обстановки. Тому, вибираючи другі двері, можна вільно орієнтуватися на колірну палітру і матеріал інших міжкімнатних дверей.

Також, варто звернути увагу і на стиль дверних конструкцій. Доречно буде додати другі вхідні двері в єдиному стилі з міжкімнатними дверима. Наприклад: якщо всі двері в квартирі в стилі модерн, другі внутрішні двері повинні їм відповідати.

У такому випадку, двері можуть бути дерев'яними, шпонованими або ламінованими, а також відрізнятися за колірним рішенням. Все залежить від фантазії і задумки власників квартири, будинку.

Проте, не варто встановлювати другі двері, які виготовляються з пластика або оргскла. Функціонал таких дверей буде невеликий, а ставити її на догоду збереження іміджу буде марною тратою грошей.

Як вибрати другі двері:

 • Ретельно вибирайте матеріал, від нього залежить якість, міцність і надійність двері;
 • Слідкуйте за можливістю установки додаткової пари замків для того, щоб захистити своє житло від небажаного проникнення;
 • Пам'ятайте, що декоративні функції можна надати навіть недорогій металевій конструкції, стилізованій під дерево;
 • Не поспішайте. Консультація експертів дозволить заощадити кошти і отримати якісний виріб;
 • Так ви зможете не просто заощадити ваші кошти, а й отримати дійсно якісний виріб;
 • Другі двері повинні бути оснащені високоякісним ущільнювачем, який гарантує щільність закриття і блокування шуму і запахів.

Як встановлюються другі вхідні двері

Установка других вхідних дверей є ключовим фактором в надійності конструкції, тому краще довірити її професіоналам.

 • Обидві двері повинні бути встановлені на єдиному блоці. Це є гарантією того, що під час монтажу не будуть допущені огріхи у вигляді перекосів. Широкий косяк не допустить утворення щілин, що відкриють доступ в квартиру протягів і інших неприємних нюансів. Більш того, подібний тип установки дозволить вам легко і без додаткової обробки приховати укоси - вони відразу ж можуть бути закриті добором або коробкою.
 • Справжній фахівець ніколи не допустить того, щоб обидві двері відкривалися в одну сторону. На жаль, подібна помилка іноді допускається, тому варто за цим ретельно простежити. Крім того, що це призведе до дискомфорту при відкриванні, через часті удари один об одного може порушуватися загальна конструкція і деформуватися матеріал. Петлі обох дверей повинні розташовуватися на одній стороні, але внутрішні двері обов'язково повинні відкриватися всередину. Також, не варто розташовувати дверні ручки на одному рівні.
 • Найбільш правильним зазором між двома полотнами є стандартні 12 сантиметрів. Безперечно, за бажанням замовника він може бути і іншим, проте вам слід пам'ятати, що це саме та відстань, яка створює оптимальний повітряний бар'єр. І, тим не менш, ніші не варто робити дуже великими - теплообмін буде порушений, а значить нівелюється одна з головних функцій додаткових дверей.
 • Одним з важливих аспектів, на які слід звертати увагу - це конструкція порожка. Завдяки йому, другі вхідні двері в будинок не дозволяють вуличному пилу і бруду проникати всередину. Але, якщо він буде занадто високим, то це створить незручності при переступанні. Сучасні конструкції легко дозволять вам позбавитися від них, якщо ви зробите вибір на користь так званої гільйотини. Сенс такого поріжка полягає в тому, що при відкриванні дверей, пружина, що оснащена ущільнювачем, буде ховатися всередину профілю.

Другі двері - це зручно

Вигоди, які забезпечують другі вхідні двері очевидні, а витрати на її установку порівняно невеликі. Завдяки додатковим дверям ви не тільки забезпечите свій індивідуальний простір, але і зможете уникнути контакту зі сторонніми запахами, шумом і брудом.

У тому випадку, якщо ви хочете зберегти тепло в своїх оселях і прибрати небажаний вплив ззовні - найкращим варіантом буде саме установка додаткових дверей.