Мережа сучасних магазинів HOLZ

Мережа Holz – інноваційний формат салонів дверей, підлогових покриттів і сервісу. Під час його створення ми вивчили європейський досвід спеціалізованного роздрібу та взяли з нього найкраще.

На сьогодні компанія налічує 17 салонів в Україні: п'ять в Києві, два в Одесі та Івано-Франківську, та по одному в Дніпрі, Львові, Рівному, Луцьку, Харкові, Ужгороді, Хмельницькому і Тернополі.

Адреси наших магазинів можна побачити в розділі Салони.

Перший салон було відкрито 13 квітня 2016 року в Києві.

Модні тенденції, технології виробництва дверей і підлогових покриттів постійно вдосконалюються, тому завжди треба бути в курсі змін. При цьому в нашу країну світові тренди, нажаль, доходять із запізненням. Саме тому ще перед відкриттям першого салону менеджмент мережі поставив перед собою завдання виправити цю ситуацію: зменшити розрив між Україною та Європою. Саме для цього, щоб бути в курсі останніх тенденцій, ми регулярно відвідуємо презентації, провідні європейські виставки, такі як: BAU, Made Expo, Budma.

Таким чином про новинки і тренди українські користувачі - відвідувачі  салонів Holz, дізнаються першими, а не через 2-3 роки, як це було раніше.

Колектив Holz — це близько 150 осіб-професіоналів, які люблять свою роботу.

Детальніше про нашу команду ви можете дізнатися в цьому розділі.

Також ми охоче ділимося знаннями і досвідом. Прикладом цьому є наша давня дружба зі школою дизайну интер’єра    Challenge design.

Які переваги ви отримаєте під час співпраці з нами?

  • Великий трендовий вибір

Велика площа магазинів дозволяє представити в кожному з них більше 600 видів підлоги, біля 100 зразків дверей і безліч супутніх аксесуарів. Ми слідкуємо за світовими тенденціями, постійно доповнюємо асортимент новинками. В наших салонах завжди є з чого обирати, а Ваш вибір буде комфортним, тобто легким, простим і швидким.

 

  • Професіоналізм

Звернувшись в Holz, Ви отримуєте детальну консультацію висококваліфікованого персоналу на всіх етапах, від оформлення заказа до монтажа. Ми пишаємося своєю командою, наші продавці проходят попередню підготовку, відвідують виробництва всіх постачальників, щоб досконало вивчити продукт і порадити Вам оптимальний варіант, аксесуари і засоби по догляду, завдяки яким покупка прослужить довгі роки і стане прикрасою інтер’єра.

  • Комфортні ціни

Робота з кращими європейськими і українськими виробниками безпосередньо дозволяє нам надавати Вам комфортні ціни на висоякісні вироби. Більше половини представленого ламінату є в наявності на складах, є можливість придбати  ламінат і забрати відразу з салону. В мережі регулярно проходять багато різноманітних акцій - знижки, подарунки, спеціальні пропозиції.

  • Сервіс

На відміну від більшості інших, наша компанія несе повну відповідальність не тільки за товар, но і за якість наданих послуг. Власний склад, що опалюється, відділ технічного контролю, спеціалізовані автомобілі, сертифіковані монтажники з досвідом роботи від 6 до 10 років. Все це допоможе Вам заощадити час і гроші: наші фахівці безкоштовно зроблять всі заміри, дадуть рекомендації по стяжці і розмірам дверних прорізів, стороні відкривання дверей, необхідній площі підлогових покриттів, щоб уникнути надлишків або нестачі продукції. Ви отримаєте обраний товар у зручний час, його оперативно і гарантованно якісно змонтують. Гарантійний і післяпродажний сервіс надовго збереже красу та функціональність підлоги і дверей Вашої оселі.

Наші сертифікати

Ми працюємо з усіма виробниками без посередників.

 

Запрошуємо переглянути наш каталог дверей: вхідних и міжкімнатних, а також підлогових покриттів: ламінат, паркетна дошка, масивна дошка, вінілова підлога.

Якщо ви хочете дізнатися більше корисної інформації про продукцію — рекомендуємо перейти в наш розділ Блог.

Якщо у вас є питання, ви завжди можете звернутися до нас за консультацією за телефонами:

(050) 540-51-15, (098) 540-51-15, (073) 540-51-15 або ж відвідати будь-який з наших салонів.

Виберіть бажану мову сайту