Партнерам

HOLZ – це рішення Ваших завдань по комплектації об’єктів будь-якої складності дверями та підлогою. 

Особливістю нашої компанії є те, що ми сфокусовані як на обслуговуванні роздрібного покупця, так і на співробітництві з дизайнерами інтер’єрів, архітекторами, прорабами та будівельними компаніями.

Ми пропонуємо:

 • Бонусну програму – спеціальні вигідні умови та система знижок, швидка і гарантована виплата бонусів.
 • Гарантії – якісна продукція тільки перевірених європейських і українських виробників. Пряме співробітництво з ТОПовими брендами надає нам 100% гарантію того, що товар буде доставлений. Ніяких посередників — тільки прямі та налагоджені контракти з виробниками.
 • Комплекс послуг «під ключ» - від замірів до доставки продукції з подальщими монтажними роботами. Власний спеціалізований транспорт, склад, що опалюється, монтажні бригади з досвідом роботи від 6 до 10 років.
   
 • Широкий трендовий асортимент – ми не чекаємо, поки тренд «докатиться» до нашого ринку, ми відвідуємо провідні міжнародні виставки та закупаємо свіжі колекції у кращих європейських виробників, що дає Вам можливість отримувати рідкісні, а найчастіше, навіть ексклюзивні позиції.
   
 • Комфортний формат магазинів – перша в Україні мережа формату європейського роздрібу, в якому Ви можете в удобній та комфортній обстановці поспілкуватися зі своїм клієнтом, підібравши оптимальний варіант для інтер’єра.
 • Запуск замовлення за 24 години – заказ гарантовано надходить в роботу протягом 24 годин з моменту оформлення, нецільове використання грошових коштів клієнта виключається.
 • Експертність та індивідуальний підхід – ми не допомагаємо просто підібрати товар, а знаходимо рішення для реалізації Вашої ідеї.

Будемо раді успішному партнерству з Вашою компанією!

Під замовлення
Двері Страж Classic Turin
Страж

Двері Страж Classic Turin

26 150 грн\м²
Акція В наявності
Двері Grandeco Prime-02 колір білий матовий
Grandeco

Двері Grandeco Prime-02 колір білий матовий

7 325 грн\м²

Виберіть бажану мову сайту