Абсолютно нові колекції вінілового покриття ТМ Quick Step встановлюють нові стандарти

З радістю повідомляємо, що в нашому асортименті з'явився ще один продукт - вінілове покриття ТМ Quick Step. Після довгих років досліджень цей популярний виробник розробив покриття, яке важко відрізнити від натурального дерева або каменю. Покупець отримує всі переваги практичного вінілу і зовсім новий вид, який базується на сучасних трендах.

Абсолютно нові колекції Livyn (Balance, Ambient, Pulse) презентують дизайни з різноманіттям декорів та палітрою захоплюючих кольорів, в відтінках від світлого до темного і на будь-який смак. У них об'єднані вид і відчуття натурального дерева або каменю з практичними перевагами вінілового покриття: тепло, водонепроникність, довголіття і звукопоглинання. Унікальна технологія замкового з'єднання підсилює реалістичний ефект, гарантуючи, що ці характеристики і колір глибокої фаски ідеально відповідають дизайну планки.

Тип дизайну тепер не повинен відповідати типу матеріалу, вініл вважається хорошою і доступною альтернативою дереву, пропонуючи аналогічний вид і привабливість, але з усіма практичними характеристиками вінілу. Ідеальний баланс!

На даний момент в нашому магазині Ви зможете знайти більш ніж 500 видів підлогових покриттів – від демократичного і практичного ламінату до натуральних видів покриттів – паркетної й масивної дошки.

Широкий асортимент товару, зручна і зрозуміла викладка, наявність в залі демонстраційних зразків, професійна консультація експертів - все це зробить Вашу покупку максимально комфортною, а вибір – оптимальним.