Двері Страж Synergy Delta Al

Давайте зберемо вам двері

Вартість
22 400 грн
Безкоштовний виклик замірника

Термін постачання 34 календарних дня

Давайте зберемо вам двері

Повний розрахунок разом з вами зробить наш консультант Ви можете розрахувати двері самі:

Зібрати двері

Давайте зберемо вам двері

Застосувати

Компанія «Страж» - українське підприємство європейського рівня, яке вже 19 років займається виготовленням високоякісних дверей для приватних будинків і міських квартир. Компанія постійно оновлює модельний ряд, регулярно бере участь в спеціалізованих виставках, розвивається і підвищує якість своїх виробів. Компанія «Страж» використовує тільки найсучасніші технології, якісні матеріали, висококласну фурнітуру, замки від відомих італійських і російських виробників, а також авторський декор - ковані елементи і вітражне скло.

На сьогоднішній день ТМ «Страж» пропонує покупцям широкий модельний ряд вхідних дверей - від бюджетних виробів - до серій преміум-класу. Вхідні двері «Страж» - це оптимальне співвідношення ціни і якості, індивідуальний підхід до кожного клієнта і високий рівень сервісу.

Колекція Synergy - популярна серед покупців серія дверей компанії «Страж», призначена для житла в багатоквартирних будинках. Великий попит на ці моделі обумовлюється оптимальним співвідношенням ціни і якості: за доступну вартість покупець отримує якісний і красивий виріб, який надійно захищає житло від несанкціонованого проникнення, холоду і шуму. Колекція Synergy - це чудова можливість вибору сучасного дизайну вхідних дверей з різними видами обробки, фурнітури та декору.

Ціна на кожну модель двері фабрики Страж залежить від комплектації, яку можна вибрати в додаткових опціях. Технічні параметри можливих комплектацій або опцій докладно описані в наведеній таблиці.

Важливо

Ціна вказана згідно базової комплектації.

Характеристики

Артикул: Страж Delta Al

Колекція Synergy


Тип двері Для квартири


Оздоблення МДФ


Покриття ПВХ


Колір дверей Сірий


Бренд Страж


Країна Виробник Україна


Умови постачання Під замовлення


Відгук Двері Страж Synergy Delta Al

  1 зірка 2 зірки 3 зірки 4 зірки 5 зірок
Якiсть