Двері Страж Synergy Track

Давайте зберемо вам двері

Вартість
22 400 грн
Безкоштовний виклик замірника

Термін постачання 34 календарних дня

Давайте зберемо вам двері

Повний розрахунок разом з вами зробить наш консультант Ви можете розрахувати двері самі:

Зібрати двері

Давайте зберемо вам двері

Застосувати

Компанія «Страж» - українське підприємство європейського рівня, яке вже 19 років займається виготовленням високоякісних дверей для приватних будинків і міських квартир. Компанія постійно оновлює модельний ряд, регулярно бере участь в спеціалізованих виставках, розвивається і підвищує якість своїх виробів. Компанія «Страж» використовує тільки найсучасніші технології, якісні матеріали, висококласну фурнітуру, замки від відомих італійських і російських виробників, а також авторський декор - ковані елементи і вітражне скло.

На сьогоднішній день ТМ «Страж» пропонує покупцям широкий модельний ряд вхідних дверей - від бюджетних виробів - до серій преміум-класу. Вхідні двері «Страж» - це оптимальне співвідношення ціни і якості, індивідуальний підхід до кожного клієнта і високий рівень сервісу.

Двері Страж Synergy Track - двері з популярної серед покупців серії компанії «Страж», призначені для житла в багатоквартирних будинках. Великий попит на цю модель обумовлюється оптимальним співвідношенням ціни і якості: за доступну вартість покупець отримує якісний і красивий виріб, який надійно захищає житло від несанкціонованого проникнення, холоду і шуму. Двері Страж Synergy Track - це чудова можливість вибору сучасного дизайну вхідних дверей з різними видами обробки, фурнітури та декору.

Ціна на кожну модель двері фабрики Страж залежить від комплектації, яку можна вибрати в додаткових опціях. Технічні параметри можливих комплектацій або опцій докладно описані в наведеній таблиці.

Важливо

Ціна вказана згідно базової комплектації.

Характеристики

Артикул: Страж Track

Колекція Synergy


Тип двері Для квартири


Оздоблення МДФ


Покриття ПВХ


Колір дверей Коричневий


Бренд Страж


Країна Виробник Україна


Умови постачання Під замовлення


Відгук Двері Страж Synergy Track

Валерия

24 січня 2022 р.
Покупали и устанавливали такую дверь в частном доме. Понравилась цена и качество материала. Довольны предоставленной гарантией и скоростью установки.

Полина

13 січня 2022 р.
Никаких нареканий на двери Страж Synergy Трек, более того, по соседству живет друг, занимающийся ремонтами, вот и он оценил новые двери. Мы все как-то не решались на покупку, боялись переплатить, особенно заказывая через интернет. Но все прошло идеально, сотрудники сразу же вышли на связь, договорились о сроках доставки, и после небольшого расширения дверного проема быстро вмонтировали нам нашу новую любимицу (да-да, теперь только так и называем). Прекрасный дизайн, крепкое покрытие.
  1 зірка 2 зірки 3 зірки 4 зірки 5 зірок
Якiсть